Nowy mechanizm finansowy – czy jesteś na to przygotowany?

Każdy wie o tym, że kiedy zaciągamy dług, jesteśmy zmuszeni go zwrócić. A kiedy zaciągamy kredyt w banku, jesteśmy zmuszeni zwrócić więcej, aniżeli pożyczyliśmy, bowiem z wyjątkiem kapitału spłacamy dodatkowo odsetki. Warto brać kredyty, lecz trzeba to robić mądrze, w wypadkach, które to motywują, a również nie wolno przeholować w kwocie, na jaką się zadłużamy. Kosztem zobowiązania są odsetki i prowizje, zobowiązanie więc kosztuje tyle, ile nadpłacimy nad fundusz, który pożyczymy.

pieniądze

Autor: Mark Roy
Źródło: http://www.flickr.com
Wzięcie kredytów w Filarum jest dobrym wyjściem, gdy pieniądze potrzebne są nam na realizację potrzeb, z którymi nie możemy, albo nie chcemy czekać. Proponowane przez firmę sumy jest możliwość poświęcić na dowolny cel. Za pierwszym razem można pożyczyć aż 1000 zł i to absolutnie za darmo. Porządnym odbiorcom natomiast Filarum oferuje kredyty do 3000 zł. Chwilówki ma możliwość brać każdy, komplikacją nie jest nawet negatywna przeszłość w Biurze Informacji Kredytowej. O kolejną pożyczkę jest możliwość starać się nie prędzej niż po spłaceniu początkowej. Oczywiście, każda następna pożyczka w Filarum jest stosownie płatna. Powinno się pamiętać, że główna kwota, jaka zostanie przyznana, jest zależna od woli pożyczkodawcy – Jakikolwiek przypadek rozważany jest indywidualnie, a werdykt o pożyczce zachodzi w 15 minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, jeśli rachunek rozliczeniowy posiadamy w tym samym banku co Filarum, finanse wpłyną na konto praktycznie w ciągu paru minut. Posiadając konto w innych bankach, na transfer trzeba będzie zaczekać około jednego dnia roboczego. Na spłatę zadłużenia konsument ma maksymalnie 30 dni. Jeśli jednak nastąpi sytuacja, że nie jest możliwe wywiązać się z tego terminu, wolno przesunąć czas spłaty zadłużenia o 7, 14 lub 30 dni. Oczywiście ta możliwość jest dodatkowo płatna.

kredyt

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Kredyty gotówkowe są użyczane w niewielkich kwotach, jednak za to cechują się wiele prostszymi procesami. Dostać je można ekspresowo i bez wielu formalności, częstokroć także bez gwarancji. Takie pożyczki jest możliwość wydatkować na dowolny cel. Nie można się nadmiernie zadłużać, szczególnie jeśli sytuacja finansowa na to nie pozwala –