Szybki proces składania podatku dochodowego od osób fizycznych

Przeznaczyliśmy wiele czasu, żeby stworzyć dla Państwa przystępny w obsłudze i szybki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych przez Internet. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być banalne i szybkie jak nigdy dotychczas. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami jak również elementami działania programu.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni zalety wynikające szczególnie z oszczędności czasu, który kiedyś zmuszeni byli Państwo spędzić na manualnym uzupełnianiu zeznania podatkowego oraz staniu w rozległych kolejkach na poczcie i w urzędzie skarbowym. Dość tego! Czas przenieść tę sferę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z wygody, jaką dają e-deklaracje.

Proces uzupełniania formularza potrwa jedynie parę chwil, a rozpoczyna się od wybrania właściwego rodzaju deklaracji. Do wyboru są rozmaite: PIT-28, PIT-37, PIT-36 i wiele innych. W razie niepewności trzeba skorzystać z wyjaśnień zamieszczonych w programie i oświadczeniu. Po wprowadzeniu wszystkich koniecznych informacji tj. swoich danych oraz tytułów na podstawie, których pozyskują Państwo dochód, można także zaznaczyć należne Państwo zniżki oraz zadecydować o wsparciu wskazanej organizacji pożytku publicznego i ofiarowaniu na jej rzecz 1% swojego podatku. W razie pojawienia się pomyłek – program będzie informował o tym podczas uzupełniania.

Ukończony i odpowiednio wypełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w tradycyjny sposób bądź przesłać bezpośrednio do systemu.